Witaj w Heliks

Jesteśmy nowoczesną i prężnie rozwijająca się firmą, działającą w obrębie kilku branż: technologicznej, produkcyjnej, konstrukcyjnej oraz szeroko pojętej dystrybucji. Główną dziedziną w której się specjalizujemy to wdrażanie różnego rodzaju produktów, usług lub rozwiązań na rynek Polski i kraje sąsiadujące. Kierując się dewizą „Myśl nieszablonowo, działaj innowacyjnie” postanowiliśmy wdrążyć kilka dodatkowych działalności takich jak:

    1. produkcja na zamówienie, a w tym – produkcja prototypu, adaptacja istniejącego produktu, modyfikacja produktu, a także produkcji mało i średnio seryjnej
    2. kompleksowa pomoc w organizacji pobytu biznesowego na terenie Polski oraz zdalna realizacja zadań
    3. dystrybucja produktów i usług
    4. outsourcing procesów zakupowych
    5. tworzenie grup zakupowych.

Nasz potencjał wynika z kilku kluczowych czynników, do których zaliczają się wieloletnie doświadczenie, odpowiednie zaplecze technologiczne oraz wykwalifikowany zespół specjalistów a poprzez nasz innowacyjny system zarządzania produkcji, możemy produkować wyroby z różnego rodzaju metali, tworzyw sztucznych, szkła oraz z drewna. Powyższe zakresy naszej działalności zostały opracowane w taki sposób aby nawzajem się wspierały i maksymalizowały szanse na optymalne zrealizowanie każdego projektu, dzieląc się swoim warsztatem, doświadczeniem, oraz narzędziami.

Odznaczamy, się innowacyjnym i nieszablonowym podejściem do klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczać naszym Klientom innowacyjne i skuteczne rozwiązania. Cechuje nas indywidualnie podejście do każdego zlecenia, ponieważ zależy nam na perfekcyjnej realizacji wszystkich, nawet tych najbardziej nietypowych zleceń. Świetnie oddaje to zasada, którą na co dzień kierujemy się w naszych działaniach – „wysoka jakoś obsługi to zdolność do zaspokajania, a czasem nawet przewyższania potrzeb Klienta.”

Naszą ofertę kierujemy głównie do firm, które chcą zaistnieć na rynku Polskim oraz do zajmujących się różnego rodzaju produkcją i sprzedażą produktów własnych. Naszą ambicją jest dostarczanie Państwu najwyższej jakości, „szytych na miarę” oraz konkurencyjnych cenowo rozwiązań, dlatego też serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Innowacyjni

Łącząc wszystkie działalności naszej firmy i z każdej z nich wdrażać najważniejsze aspekty w projektach nad którymi pracujemy powoduje, że nie ma dla nas rzeczy nie do zrealizowania.

Technnologiczni

Aby nadążać a czasem nawet przewyższać obecną technologię, która nas otacza w coraz większej części naszego życia, musimy nieustannie szkolić się i rozwijać. Dlatego też uważamy, że priorytetem dla każdej firmy powinna być myśl rozwoju technologicznego.

Przyszłościowi

Przyszłość zaczy­na się dzi­siaj, nie jutro, bardzo dobrze o tym wiemy dlatego też wspieramy dużą liczbę start-up’ów oraz współpracujemy z szkołami wyższymi. Uważamy że to młodzi ludzie kreują przyszłość oraz trendy, które się pojawią.