Kompleksowa pomoc w organizacji pobytu biznesowego na terenie Polski oraz zdalna realizacja zadań

Polska gospodarka stale się rozwija. W naszym kraju powstają kolejne firmy, które ze względu na silną konkurencję muszą wypracować skuteczny sposób, aby nie tylko utrzymać się na rynku, ale również odnieść na nim sukces finansowy. Jest to z pewnością niełatwe zadanie, ale też obecność innych firm pełni funkcję motywującą i inicjuje jeszcze skuteczniejsze działanie rodzimych przedsiębiorców. Nasz rynek cieszy się również zainteresowaniem biznesmenów z innych krajów. Powstające w Polsce zagraniczne inwestycje to ogromna szansa rozwoju dla specjalistów wielu branż, którzy mogą być zatrudnieni w renomowanych placówkach, a jednocześnie sposób na pobudzenie gospodarki – korzyści są więc ogromne, zarówno dla zagranicznych biznesmenów, jak i dla polskich fachowców.

Przedsiębiorcy zagraniczni, którzy w Polsce chcieliby rozpocząć swoją działalność, często miewają spore trudności w interpretacji obowiązującego u nas prawa gospodarczego, co ma kluczowe znaczenie dla utrzymania się na rynku, a przede wszystkim prowadzenia interesów zgodnie z przepisami. Pracownicy naszej firmy dysponują niezbędną wiedzą, a także doświadczeniem pozwalającym na skuteczne załatwianie spraw w Polsce w imieniu inwestorów zagranicznych. Znajomość prawa gospodarczego pozwala nam efektywnie wspierać powstające inwestycje w Polsce i gwarantuje profesjonalne doradztwo naszym klientom na każdym etapie inicjowania, a później również prowadzenia i stopniowego rozwijania swojej działalności biznesowej.

Business activity in Poland to propozycja dla zagranicznych przedsiębiorców, którym zależy na sukcesywnym, zgodnym z prawem oraz skutecznym działaniu. Doskonale zdajemy sobie sprawę z problemów, jakie każdego dnia napotykają na swej drodze przedsiębiorcy – zarówno ci z Polski, jak i innych krajów. Skomplikowane przepisy prawne i różnego rodzaju normy bywają poważnym utrudnieniem zwłaszcza dla inwestorów zagranicznych. Nasza oferta powstała jako odpowiedź na ich potrzeby i oczekiwania.

Organizacja pobytu biznesowego na terenie Polski

Dodatkowym atutem naszej firmy jest możliwość zdalnego realizowania każdego rodzaju zadań powierzonych przez naszych klientów, niezależnie czy jest to pozyskanie terenu pod inwestycję, rozmowy handlowe, negocjację, audyt w firmie, kontrola przedsiębiorstwa lub poszczególnych oddziałów czy wynajęcie apartamentu i zaplanowanie spotkań, jesteśmy bardzo elastyczni.

Innowacyjnym rozwiązaniem jest również pełna asysta jednego z naszych pracowników na czas pobytu zleceniodawcy również nie biznesowego w Polsce.

Każdy przedsiębiorca stara się w maksymalnym stopniu ograniczyć ryzyko finansowe związane z rozpoczęciem swojej działalności na zagranicznych rynkach. Dlatego też inwestorzy z innych krajów zainteresowani prowadzeniem biznesu w Polsce nierzadko decydują się na osobiste nadzorowanie powstającej działalności – dotyczy to przede wszystkim niewielkich firm. Większe przedsiębiorstwa najczęściej delegują do tego zadania doświadczonych pracowników. W naszej ofercie znajduje się nie tylko profesjonalna pomoc w prowadzeniu biznesu, ale również organizacja pobytu na terenie Polski. Dzięki naszemu wsparciu przedstawiciele zagranicznych inwestorów planujących otwarcie nowej placówki mogą mieć pewność, że ich wizyta będzie przebiegała bez najmniejszych problemów. Oferowane przez nas planowanie, obsługa oraz asysta w pobycie na terenie Polski pozwala klientom skupić się na najważniejszych zadaniach, jakie czekają ich podczas wizyty. Dzięki temu mogą oni w rzetelny sposób przygotować się do spotkań z kontrahentami i więcej uwagi poświęcić swoim obowiązkom zawodowym.

Nasi pracownicy to ludzie pełni zapału do pracy, którzy swoje doświadczenie zawodowe zdobywali przez wiele lat. Zajmujemy się m. in. wspieraniem przedsiębiorstw w rozwoju technologicznym oraz wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań dotyczących produkcji i zarządzania. Dzięki temu możemy zaproponować naszym zagranicznym Klientom fachową pomoc podczas otwierania, prowadzenia i unowocześniania działalności gospodarczej w Polsce. Indywidualne podejście do każdej z firm, która korzysta z naszych usług, gwarantuje profesjonalną i rzetelną obsługę. Zatrudniani przez nas pracownicy stale rozszerzają i aktualizują swoją wiedzę, aby przedstawić Klientom najlepszy w konkretnej sytuacji sposób działania pozwalający zaistnieć na rynku i sukcesywnie się rozwijać. Zdobyte doświadczenie oraz znajomość lokalnego rynku to gwarancja naszej skuteczności.

Zapewniamy fachową pomoc, pełen profesjonalizm oraz doradztwo na każdym etapie prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce.