Implementacja produktów na rynek Polski

Dynamiczny rozwój technologii, coraz wyższe wymagania klientów i ogromna konkurencja rynkowa sprawiają, że przywiązanie do starych i sprawdzonych rozwiązań może okazać się niewystarczające. Wiele przedsiębiorstw musi więc wprowadzić zmiany, aby móc zaoferować swoim klientom produkty i usługi o najwyższej jakości, a jednocześnie zoptymalizować koszty ich wytworzenia. Potrzeba wprowadzania nowych technologii, produktów i innowacji dotyczy niemal wszystkich podmiotów gospodarczych – niezależnie od tego czy jest to przedsiębiorstwo cieszące się dużym uznaniem na rynku, czy też niewielka firma, która dopiero zdobywa renomę w konkretnej branży. Sama świadomość konieczności zmian i sięgania po nowoczesne rozwiązania to pierwszy krok, aby sukcesywnie wzmacniać swoją pozycję, a tym samym zapewnić wzrost znaczenia przedsiębiorstwa. Oczywiście wprowadzanie innowacji technologicznych i nowych produktów, które mają ulepszyć działania oraz kondycję finansową firmy, niesie ze sobą pewne koszty. Wydatek taki może jednak przynieść wiele korzyści i w perspektywie czasu generować oszczędności i zyski wynikające z obniżenia kosztów produkcji, optymalizacji zarządzania zasobami, czy pozyskania nowych rynków zbytu.

Innowacje najczęściej kojarzą się z najnowszymi technologiami, maszynami i branżą komputerową. Na rynku dostępnych jest wiele rozwiązań, których zastosowanie pozytywnie wpływa na przyspieszenie procesów produkcyjnych, usprawnienie sprzedaży i logistyki, czy optymalne zarządzanie zasobami ludzkimi. Korzystanie z tego typu produktów pozwoli więc na stworzenie jeszcze lepszej oferty dla klientów oraz wykonywanie usług najwyższej jakości. Szczególne znaczenie ma to w przypadku firm chcących dorównać przedsiębiorstwom zagranicznym i rozwijać swoją działalność również w innych krajach. Aby spełniać światowe standardy konieczne jest sięgnięcie po innowacje, wprowadzenie nowoczesnych technologii oraz nowych produktów. O rozwój przedsiębiorstwa z całą pewnością zadbać powinien jego właściciel i menadżerowie. Nierzadko najlepszym miejscem poszukiwania tego typu rozwiązań są rynki zagraniczne, a podczas wprowadzania nowości warto skorzystać z pomocy profesjonalistów. Jednak nie zapominajmy, że tego typu innowacje są jednym z wielu czynników, które mają wpływ na rozwój firmy dlatego też jest to tylko początek drogi do sukcesu.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne dla pozycji przedsiębiorstwa jest wprowadzanie zagranicznych innowacji, dlatego też w naszej ofercie znajduje się wyszukiwanie nowych rozwiązań technologicznych i produktów, a także negocjowanie umowy z producentem, import i wreszcie wprowadzanie ich na rynek polski. W ten sposób krajowe przedsiębiorstwa zyskują narzędzia do doskonalenia dotychczasowej oferty oraz możliwość usprawnienia procesu produkcyjnego i sprzedażowego, a tym samym zaproponowania swoim klientom produktów i usług na światowym poziomie. Dzięki temu firmy mogą sukcesywnie wzmacniać swoją pozycję na rynku, optymalizować koszty produkcji, a także usprawniać systemy sprzedażowe, czy zarządzania zasobami ludzkimi. Każda działalność gospodarcza, niezależnie od branży czy też wielkości przedsiębiorstwa potrzebuje nowości– nierzadko decydują one nie tylko o pozycji firmy, ale również o jej istnieniu.

Wdrażanie innowacji technologicznych

Poniżej przedstawiamy bardzo ogólnikową część procesów, które oferujemy kompleksowo w zakresie wdrażania produktu czy całej oferty produktowej na rynek:

 • tworzenie celów oraz założeń wspólnych
 • określenie początkowych kosztów i  budżetu oraz ich wstępna weryfikacja
 • opracowanie planu wdrożenia projektu i wstępnej oceny ryzyka
 • stworzenie realistycznych celów pośrednich
 • analiza specyficznych zagrożeń zależnych od branży
 • optymalizacja kosztowa zarządzania łańcuchem dostaw towarów
 • wsparcie w procesie projektowania nowych produktów lub ich modyfikacje
 • segmentacja nabywców i wybór rynku docelowego
 • stworzenie i wdrążenie strategi marketingowej oraz dystrybucyjnej
 • identyfikacji regulacji prawnych oraz umów
 • zapewnienie obsługi po sprzedażowej, zwroty towarów, gwarancje, itp.

Dlaczego warto zdecydować się na skorzystanie z naszych usług?

Innowacje Technologiczne

Przede wszystkim stawiamy na najwyższą jakość, zarówno jeśli chodzi o oferowane przez nas produkty, jak też i obsługę współpracujących z nami firm. Naszymi działaniami kieruje dążenie do zaspokojenia oczekiwań najbardziej nawet wymagających klientów. Właśnie dlatego podczas poszukiwania różnego rodzaju rozwiązań i wprowadzania ich na polski rynek dokładamy wszelkich starań, aby nowe technologie i produkty spełniały najwyższe standardy i utrzymane były na światowym poziomie. Nasz zespół tworzą wysoce wykwalifikowani eksperci w swoich dziedzinach, dla których praca stanowi zarazem okazję do rozwijania osobistych zainteresowań. Połączenie pasji z obowiązkami zawodowymi to gwarancja, że świadczone przez nas usługi cechują się najwyższą jakością. Charakteryzuje nas kreatywność, zapał do pracy, a przede wszystkim – profesjonalizm. Nasi klienci mogą więc mieć pewność, że współpraca z nami spełni ich oczekiwania, a oferta dostosowana będzie optymalnie do ich indywidualnych potrzeb.

Wdrażanie innowacyjnych rozwiązań i produktów oraz najnowszych technologii, które usprawniają działalność przedsiębiorstw jak i życia codziennego, to niełatwe zadanie. Nasza oferta dotycząca wprowadzania ich na polski rynek, a w tym negocjacji z producentem i importu do kraju, to propozycja dla wszystkich firm, którym zależy na rozwoju i zwiększeniu rentowności. Ponieważ wiemy, jak wysokie wymagania muszą spełniać przedsiębiorstwa, aby utrzymać się na rynku i wypracować odpowiednio wysoką pozycje w swojej branży, dokładamy wiele starań, aby im w tym pomóc. Realizowane przez nas działania to najwyższa jakość usług oraz importowanych na krajowy rynek rozwiązań i produktów. Wiedza naszych ekspertów oraz ich profesjonalizm to najlepsza gwarancja świadczenia usług na najwyższym poziomie, a tym samym zadowolenia naszych klientów ze współpracy.

Jesteś zainteresowany innowacyjnymi rozwiązaniami stosowanymi za granicą?
Skontaktuj się z nami już teraz!